Start
>
Jury

Katarzyna Baranowska

Fundacja Twórców ArchitekturyAbsolwentka prawa UAM, menadżer kultury. Od kilkunastu lat działa w branży architektonicznej prowadząc Fundację Twórców Architektury - organizację non-profit działającą na rzecz rozwoju polskiej architektury.

Więcej informacji

Arch. Józef Białasik

B2 Studio/ SARP o/ KrakówArchitekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej - dyplom uzyskany w 1989 roku. Wraz z Witoldem Bolkiem założyciel i właściciel biura architektonicznego B2 STUDIO, działającego od 1995 roku.

Więcej informacji

Daniel Bielski

Architekt, założyciel i współwłaściciel pracowni architektonicznej Archi +Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej (dyplom uzyskany w 2000 roku).

Więcej informacji

Arch. Piotr Buśko

Profil- Biuro Usług Architektonicznych / Przewodniczący Kolegium Sędziów Konkursowych SARP o/ KatowiceAbsolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, na którym w 1996 roku uzyskał tytuł mgr inż. architekt. Od 2006 roku członek Śląskiej Okręgowej Izby Architektów.

Więcej informacji

Jacek Czyżewicz

Prezes Zarządu Baumit Sp. z o.o.Prezes Zarządu firmy Baumit karierę zawodową rozpoczął w 1981 roku w Przemysłowym Centrum Optyki (PCO) w Warszawie, na stanowisku konstruktora. W latach 90-tych pracował w warszawskiej firmie Vitton oraz spółce WERU Polska Sp. z o.o..

Więcej informacji

Arch. Marcin Dziewoński

Dziewoński, Łukaszewicz - Architekci / Architekt IARPAbsolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej (1996). Członek i sędzia SARP, członek Miejskiej Komisji Urbanistyczno - Architektonicznej przy Prezydencie Wrocławia.

Więcej informacji

Edward Hardt

Wydawnictwo Renowacje i ZabytkiAbsolwent Wydziału Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, jak również Dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Więcej informacji

arch. Wojciech Jander

Autorska Pracownia Projektowa Kanon Architekci, Członek Łódzkiej Okręgowej Rady ArchitektówArchitekt, absolwent Wydziału Bud. Ląd. i Architektury Politechniki Łódzkiej. Karierę rozpoczynał w Zespołach Filmowych w pionie scenograficznym.

Więcej informacji

Arch. Piotr Kostka

Kostka & Kurka Architekci / Prezes SARP o. PoznańArchitekt, Prezes Poznańskiego Oddziału SARP oraz Członek Wielkopolskiej Izby Architektów. Otrzymał status ARCHITEKTA TWÓRCY nadany przez Ministra Kultury i Sztuki.

Więcej informacji

Dr hab. inż. arch. Jacek Kościuk, prof. nadzw.

Instytut Historii Architektury, Sztuki i Techniki Politechniki WrocławskiejAbsolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. W 1978 roku obronił doktorat w Instytucie Historii Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Więcej informacji

Mgr Barbara Nowak-Obelinda

Dolnośląski Wojewódzki Konserwator ZabytkówAbsolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie. Od 1976 roku zatrudniona w instytucjach związanych z ochroną zabytków na Mazowszu, a od 1980 roku - na Dolnym Śląsku.

Więcej informacji

Dr inż. arch. Andrzej Poniewierka

Dolnośląska Okręgowa Izba ArchitektówUkończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. W roku 1979 uzyskał tytuł starszego asystenta w Katedrze Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej.

Więcej informacji

Dr inż. arch. Wojciech Targowski

Absolwent i pracownik Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej.Współwłaściciel działającej od 1989 roku w Gdańsku autorskiej pracowni projektowej FORT. Autor szeregu projektów i realizacji w zakresie architektury monumentalnej, użyteczności publicznej, budynków biurowych i mieszkalnictwa.

Więcej informacji

Irena Walczak

Dyrektor Marketingu segmentu budowlanego Time SAZ branżą budowlaną związana od blisko 20 lat. Swoją karierę w firmie zaczynała od stanowiska redaktora w magazynie Murator, następnie w serwisie internetowym Muratordom.pl, by ostatecznie zająć się marketingiem.

Więcej informacji

archiwum

Start | O konkursie | Jury | Regulamin | Life Challenge
Copyright 2012 © | inf. agencja reklamowa