Start
>
Aktualności
>
Wystartowała XII edycja konkursu Fasada Roku

Rywalizacja o miano Fasady Roku 2019 rozpoczęła się 1.04.2019 r. Obiekty można zgłaszać niezmienne w następujących kategoriach: „Budynek jednorodzinny nowy”, „Budynek wielorodzinny nowy”, „Budynek po termomodernizacji”, „Budynek niemieszkalny” i „Budynek zabytkowy po renowacji”.


Jak zgłosić obiekt


Architekci, inwestorzy oraz wykonawcy, którzy są autorami bądź właścicielami obiektu, na elewacji którego zastosowano kompletną technologię Baumit, mogą dokonać jego zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza elektronicznego dostępnego na stronie www.fasadaroku.pl. Ważne, by do zgłoszenia dołączyć co najmniej 5 zdjęć (min. 2400x1600 px), na których widoczny będzie obiekt względem okolicy, wszystkie jego strony oraz detale wykonania zasadniczych partii wykończenia. W przypadku kategorii „budynek zabytkowy po renowacji” i „budynek po termomodernizacji” pamiętajmy o dołączeniu fotografii prezentujących zgłaszany obiekt przed i po metamorfozie.


Etap międzyrarodowy


Zgłoszeń można dokonywać do 30.09.2019 roku. Jeszcze w tym roku profesjonalne grono Jury spotka się i wspólnie wybierze zwycięzcę oraz wyróżnionego w każdej kategorii konkursowej. Obiekty które otrzymają nagrodę główną automatycznie startują w międzynarodowej odsłonie konkursu – Baumit Life Challenge, którego gala finałowa odbędzie się w czerwcu 2020 roku w Walencji.


Internauci też mają głos


Jako uatrakcyjnienie konkursu wprowadziliśmy głosowanie internautów, którzy od 01.05.2019 do 31.10.2019 mogą wskazać swoich faworytów poprzez oddanie głosu na stronie konkursowej. Każdy internauta ma do rozdysponowania 5 głosów – po jednym w każdej kategorii. Obiekty, które uzyskają największą liczbę głosów zostaną uhonorowane specjalnym „Wyróżnieniem Internautów”.


Patronaty


Patronat honorowy nad 13-tą edycją konkursu objęła Fundacja Twórców Architektury, a wśród mediów patronujących tegorocznej edycji konkursu znalazły się takie redakcje jak „ekspertbudowlany”, „Izolacje”, „Property Journal” „Renowacje i Zabytki”, architektura.info, chemiabudowlana.info, infoarchitekta.pl, sztuka-architektury.pl czy w-a.pl.

archiwum

Start | O konkursie | Jury | Regulamin | Life Challenge
Copyright 2012 © | inf. agencja reklamowa